preloader

Zanim Denis Villeneuve zrealizował “Diunę” nakręcił m.in. “Nowy Początek“, “Sicario” czy “Blade Runner 2049“. Do większości jego filmów muzykę napisał islandzki kompozytor Jóhann Jóhannsson i jego twórczości będzie poświęcony ten koncert.

Zapraszamy na podróż w filmowe dźwięki inspirowane daleką północą i twórczość Jóhannssona, przez którą przeprowadzi premierowo widzów i słuchaczy Nannok of the North czyli Stefan Wesołowski i Piotr Kaliński.

W programie koncertu zabrzmią autorskie aranże duetu Nanook of North z filmów Nowy Początek (Arrival), reż. Denis Villeneuve, Sicario, reż. Denis Villeneuve oraz Mandy, reż. Panos Cosmatos, do których muzykę napisał Jóhann Jóhannsson.

W programie znajdzie się również muzyka z filmu Joker, w reżyserii Todda Phillipsa, do którego ścieżkę napisała i wykonała Hildur Guðnadóttir, wychowanka Jóhanna Jóhannssona, a jednocześnie laureatka Oskara za tą muzykę.

Koncert otworzą zaś autorskie kompozycje duetu Nanook of North z nadchodzącej płyty, które będą miały swoją koncertową prapremierę, inspirowane twórczością Jóhanna Jóhannssona i daleką Północą.

Fragment koncertu online z 2020 roku w wykonaniu Nanook of the North z utworem Jóhanna Jóhannssona z filmu Sicario

Bilety

Pierwsza pula promocyjna – 45 zł

Druga pula promocyjna – 50 zł

Cena regularna – 60 zł


KONTAKT W SPRAWIE PROBLEMÓW i PYTAŃ DOT. SYSTEMU SPRZEDAŻY ONLINE

System sprzedaży biletów obsługuje firma Interticket. W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem biletów, proszę o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Interticket.pl. Biuro pracuje w dni robocze w godzinach 8-16, kontakt telefoniczny jest możliwy od godziny 9:00.

E-mail: info@interticket.pl

tel.+48 517 951 122 (do godz. 16) / +48 517 493 958 (do godz. 15)

Niedostarczone bilety – instrukcja

Miejsce

Centrum św. Jana

ul. Świętojańska 50, Gdańsk