Social icon element need JNews Essential plugin to be activated.

Nanook of the North gra Jóhanna Jóhannssona

Zanim Denis Villeneuve zrealizował “Diunę” nakręcił m.in. “Nowy Początek“, “Sicario” czy “Blade Runner 2049“. Do większości jego filmów muzykę napisał islandzki kompozytor Jóhann Jóhannsson i jego twórczości będzie poświęcony ten koncert.

Zapraszamy na podróż w filmowe dźwięki inspirowane daleką północą i twórczość Jóhannssona, przez którą przeprowadzi premierowo widzów i słuchaczy Nannok of the North czyli Stefan Wesołowski i Piotr Kaliński.

W programie koncertu zabrzmią autorskie aranże duetu Nanook of North z filmów Nowy Początek (Arrival), reż. Denis Villeneuve, Sicario, reż. Denis Villeneuve oraz Mandy, reż. Panos Cosmatos, do których muzykę napisał Jóhann Jóhannsson.

W programie znajdzie się również muzyka z filmu Joker, w reżyserii Todda Phillipsa, do którego ścieżkę napisała i wykonała Hildur Guðnadóttir, wychowanka Jóhanna Jóhannssona, a jednocześnie laureatka Oskara za tą muzykę.

Koncert otworzą zaś autorskie kompozycje duetu Nanook of North z nadchodzącej płyty, które będą miały swoją koncertową prapremierę, inspirowane twórczością Jóhanna Jóhannssona i daleką Północą.

Fragment koncertu online z 2020 roku w wykonaniu Nanook of the North z utworem Jóhanna Jóhannssona z filmu Sicario

Bilety

Pierwsza pula promocyjna – 45 zł

Druga pula promocyjna – 50 zł

Cena regularna – 60 zł


KONTAKT W SPRAWIE PROBLEMÓW i PYTAŃ DOT. SYSTEMU SPRZEDAŻY ONLINE

System sprzedaży biletów obsługuje firma Interticket. W przypadku jakichkolwiek problemów z zakupem biletów, proszę o bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Interticket.pl. Biuro pracuje w dni robocze w godzinach 8-16, kontakt telefoniczny jest możliwy od godziny 9:00.

E-mail: info@interticket.pl

tel.+48 517 951 122 (do godz. 16) / +48 517 493 958 (do godz. 15)

Niedostarczone bilety – instrukcja

Miejsce

Centrum św. Jana

ul. Świętojańska 50, Gdańsk