preloader

KINO

Pokazy filmów Score – muzyka filmowa, Tarantino: bękart kina, Grace Jones oraz Matangi/Maya/M.I.A. dostępne będą za pośrednictwem naszej strony tylko w czasie trwania festiwalu.
Bilety w cenie 10 zł można kupić na konkretny dzień, tj. na piątek, sobotę lub niedzielę i tylko w tym dniu będzie można je obejrzeć.

UWAGA. W wyniku drobnej awarii w systemie Interticket, na niektórych biletach mógł wygenerować się zły link do odtworzenia filmu – proszę zatem po otrzymaniu biletu z hasłem kliknąć w jeden z poniższych linków i wpisać otrzymane mailem hasło.
Matangi/M.I.A
Score: muzyka filmowa
Tarantino. Bękart kina
Grace Jones

Po zakupie biletu, każdy z widzów otrzyma link z hasłem do filmu i będzie mógł go obejrzeć tylko w dniu, na który wykupił seans. Jeżeli hasło nie zostanie wykorzystane w danym dniu, nie ma możliwości zamiany na inny dzień. Organizatorzy nie przyjmują też zwrotów biletów.

Operatorem systemu sprzedaży biletów jest firma Interticket.pl. W przypadku problemów z zakupem, proszę o kontakt bezpośrednio z firmą. Natomiast w przypadku innych pytań prosimy o kontakt festiwal@cinematika.pl

KINO

Pokazy filmów Mandy, Nowy Początek, Sicario i Labirynt w związku z ograniczeniami producentów będą dostępne na zewnętrznych serwisach streamingowych gdzie należy zakupić bilet na pokaz.

Szczegółowe informacje z linkami do projekcji znajdują się w podstronach z opisami każdego z ww. filmów

KONCERTY

Dostęp do retransmisji koncertów online jest bezpłatny, przy czym koncerty będą dostępne po ich premierze na naszej stronie tylko przez określony czas.